Moja-Apka.SK Software
komplexné profesionálne riešenie pre Vás a Váš priestor

SOFTVÉR

  Software
  SUPPORT
  
 
 
 KONTAKTY:

 HERMES FENG SHUI, s.r.o.

  Koceľova 1105/1

  94901 Nitra

  IČO: 44831391

  DIČ:2022856671

 +421 905 479 695

 +421 911 721 995
 podpora@fengshui.sk
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRAKTICKÉ VYUŽITIE SOFTVÉRU FENG SHUI MASTER

časť 1 - FENG SHUI PRIESTOROV 

 

1 Pomocou rýchlej analýzy svojho priestoru a umiestnenia nábytku a ďalších predmetov si 
môžete jednoducho zistiť, či konkrétne zdravotné, finančné, vzťahové alebo profesné  problémy, 

s ktorými sa potýkate (alebo niektorý z členov vašej rodiny)  nevyplývajú práve z poškodenej energetiky vášho obytného priestoru.

2 Uistite sa, či priestor, v ktorom žijete alebo pracujete, je pre vás alebo vašu firmu vhodný.
Ak je, vhodným zariadením, farbou a materiálmi posilnite jeho pozitíva. A ak nie je, aspoň čo najviac minimalizujte jeho negatíva. Toto všetko dokážete pomocou softvéru veľmi jednoducho a na profesionálnej úrovni.
3 Chystáte sa zariaďovať svoju izbu, byt, dom, kanceláriu, kaviareň, firmu, ľubovolný priestor?
Využite možnosť zariadiť si svoj priestor moderne, podľa svojich predstáv a navyše podľa

zásad feng shui, tak, aby váš priestor pracoval pre vás a nie proti vám. A podľa možnosti to urobte skôr

ako vyobkladáte kúpeľňu, prebúrate priečku, alebo kúpite drahú sedačku. Ušetríte si veľa času, nervov a samozrejme aj peňazí.

4 Chcete si kúpiť byt, dom alebo pozemok? Skontrolujte si, čo vám táto investícia reálne
prinesie. Kúpou niektorých nehnuteľností môžeme naštartovať naozaj vážne problémy doma, alebo

v práci. Nakoniec sa môže stať i to, že úver, ktorý ste si na kúpu zobrali, nebudete mať z čoho splácať!

5 Vyberte si na prenájom naozaj dobrý a kompatibilný byt, dom alebo firemný priestor. 
Možno práve to rozhodne o tom, ako rýchlo, alebo či vôbec, sa dopracujete i k svojmu vlastnému bývaniu.
6 Chystáte sa prestavovať, rekonštruovať alebo dostavovať? 

Rozumnou a účelnou dostavbou, prestavbou alebo rekonštrukciou je možné výrazne vylepšiť energetiku aj u nie veľmi dobrých priestorov. Ale samozrejme, nevhodným zásahom môžeme veľa poškodiť a pokaziť tak

aj priestor s dobrými parametrami. Overte si to ešte skôr ako začnete. (príklady z praxe nájdete na stránke)

7 Idete stavať svoj vysnívaný dom (firemné priestory) a máte už hotový projekt - od 
projektanta, architekta, alebo z katalógu? Pomocou rýchlej analýzy si zistite, či je tento dom vhodný pre vás, vašu rodinu, firmu, a čo konkrétne vám prinesie do budúcnosti. Pozor, negatíva aj pozitíva budúceho objektu sa môžu začať prejavovať už počas jeho stavby. Pomocou softvéru môžete jednoducho navrhnúť nápravu a korektúru projektu ešte pred jeho realizáciou.
8 Vyberáte si pozemok na stavbu svojho nového domu?
Pomocou softvéru jednoducho zistíte, ktorý pozemok, v rámci stavebnej lokality, je najvhodnejší na stavbu domu pre vašu rodinu.
9 Nechali ste si byt, dom, kanceláriu, ... zariadiť a upraviť podľa feng shui? Alebo ste si tieto 
úpravy navrhli sami? Skontrolujte si pre istotu správnosť a účinnosť navrhnutých, alebo už realizovaných zmien a úprav.
10 Ste profesionál - architekt alebo projektant ?
Prostredníctvom tohoto softvéru sa naučíte správne zakomponovať princípy feng shui do svojej práce, čo bude mať určite pozitívne ohlasy u mnohých vašich klientov.
Túto časť softvéru môžete využívať po celý svoj život i na tzv. vylaďovanie v reálnom čase.

To znamená, že vo vyladenom a vyváženom priestore robíte účelové časové a živlové úpravy a zmeny 

na dosiahnutie a vyvolanie nových, požadovaných a presne mierených zmien.

 

PRAKTICKÉ VYUŽITIE SOFTVÉRU FENG SHUI MASTER

časť 2 -  OSOBNÝ PORADCA

Praktické využitie Osobného Poradcu – pre SÚKROMNÉ OSOBY

Tento jedinečný softvér je neoceniteľnou pomôckou pre každého, kto sa zaujíma o vyšší zmysel nášho bytia. Veď keď existujú vedomosti a systémy, ktoré fungujú od dávnych čias, prečo ich nevyužívať v prospech seba a svojich blízkych? Softvér bol pôvodne koncipovaný ako pracovná pomôcka pre spoločnosť Hermes a jej žiakov. Jeho ovládanie je jednoduché a všetky výstupy sú podávané v textovej forme, čo ocenia najmä začiatočníci a laici v tejto oblasti. Profesionáli zasa ocenia výstupy v tlačovej forme.

Chcete sa dozvedieť dôležité aspekty povahy seba, svojho partnera, dieťaťa alebo inej, pre Vás dôležitej osoby? Chcete viac vedieť o svojich talentoch, nadaniach, predpokladoch, ale aj o svojich „slabých“ stránkach? Stačí si prečítať príslušné charakteristiky z viacerých systémov, s ktorými tento softvér pracuje. Že tam nachádzate aj rozporuplné veci? Ale veď človek nie je iba harmonický, má v sebe veľa, na prvý pohľad, protichodných vlastností. Ale práve to z neho robí tú jedinečnú osobnosť, človeka s výnimočnými schopnosťami, talentmi a nadaním. Že o ničom takom neviete? Možno je to preto, lebo neskúšate nové veci, nové činnosti, nové športy. Starí numerológovia a astrológovia sa nemýlia, to iba my tvrdohlavo (alebo zbabelo) zotrvávame v jednej zastagnovanej polohe svojho života.

Radi by ste niečo vo svojom živote zmenili? Možno sa chystáte vstúpiť do manželstva. Softvér dokáže s vysokou presnosťou vypočítať kompatibilitu s Vašim partnerom, ale aj s ktoroukoľvek inou osobou. Tieto zhody sú tiež k dispozícii z niekoľkých systémov – feng shui, numerológia, čínska astrológia, kabala, špeciálna východná numerológia. A čo zmena mena po svadbe? Bude to pre partnerku vhodné, ak si zoberie manželovo priezvisko? Ako to ovplyvní ich budúci vzťah? A ako to ovplyvní jej budúce povolanie? Pretože meno (krstné v kombinácii s priezviskom) má veľký vplyv predovšetkým na životnú cestu človeka – tá sa môže zlepšiť, alebo skomplikovať. Samozrejme meno má veľký vplyv aj na kompatibilitu s ostatnými ľuďmi – partnerom, rodičmi, deťmi, spolupracovníkmi.

No a predovšetkým, kombinácia mena a priezviska určuje naše predpoklady pre úspešnosť v konkrétnych povolaniach, pričom dopredu predurčuje určité oblasti činností, ktorým sa človek má, alebo by sa mal, venovať.

Pozor! Ak si meno zmeníme po výbere sami (účelovou zmenou priezviska alebo zmenou či doplnením ďalšieho krstného mena), môžeme zásadne zmeniť svoj život! To vyskúšali už viacerí naši žiaci.

A čo takto výber mena pre Vaše dieťa? Prečo mu neuľahčiť štart do života a ochrániť ho tak pred mnohými nepríjemnosťami, veď život je aj tak dosť „kľukatý“? Výberom vhodného mena k priezvisku dieťaťa dáte svojmu potomkovi tú najlepšiu devízu do jeho budúcnosti, pretože väčšina dobrých vecí, ktoré sa mu v živote udejú, sa odvíja práve od vibrácie jeho mena.

Alebo sa práve chystáte pracovať, či študovať v zahraničí? Kabala, podľa ktorej v súčasnosti „fičia“ hviezdy svetového šoubiznisu, Vám povie, v ktorej krajine máte najlepšie predpoklady na úspešný život a dobrú prácu. Sťahujete sa za prácou alebo za láskou v rámci slovenska? Skúste si pozrieť kompatibilitu svojho mena s budúcim mestom (obcou), v ktorej sa chystáte žiť.

Iste, ani tieto systémy nám nezaručia, že budeme žiť iba „dobrý“ život a že sa nám budú stávať iba „dobré“ veci. Ale môžeme aspoň tie „negatívne“ minimalizovať, ako sa dá.

V softvéri sa ďalej dozviete, aké je Vaše Gua (Kua) číslo – presne vypočítané, aká je Vaša živlová rovnováha (ktoré živly vo Vašom osobnom energetickom vzorci chýbajú a ktorých máte priveľa), aký je Váš pomer Yinu a Yangu a tiež ktoré smery sú pre Vás, alebo ľubovolnú analyzovanú osobu, priaznivé a na čo má, pre konkrétnu osobu, vplyv práve tento smer.

Zistíte tiež s vysokou presnosťou, ako sa Vám bude dariť v aktuálnom roku aj v ďalších obdobiach. Pri všetkých numerických výpočtoch je možné pozerať si predpovede v čase dopredu aj dozadu. Máte tak možnosť porovnať predpoveď s realitou a zistiť tak, ktorý systém funguje pre Vás osobne najpresnejšie. K dispozícii sú osobné aj všeobecné dobré termíny, ktoré je možné a vhodné využívať pri rôznych aktivitách v rámci osobného aj pracovného života.

Staviate práve svoj dom? V tomto softvéri sa dozviete, kedy (v ktorých termínoch) je lepšie realizovať jednotlivé stavebné úkony, aby Váš nový dom získal dobrú a stabilnú energiu a aby ste sa vyhli mnohým nepríjemnostiam ako je spodná voda - vlhkosť, plesne, praskliny, …

A čo Váš zdravotný stav a osobná kondícia? Pozrite si, v ktorých mesiacoch roka a v ktorých hodinách dňa máte energie na rozdávanie a kedy je lepšie ňou šetriť. Prečo? Pretože organizmus starne a opotrebováva sa oveľa rýchlejšie, keď realizujeme náročné činnosti v hodinách, dňoch alebo v mesiacoch, kedy sme energeticky oslabení. A na ktoré orgány, alebo časti tela, si máme predovšetkým dávať pozor? Aj to zistíte v softvéri presne.

K dispozícii máte aj Feng Shui Meter, pomocou ktorého si môžete skontrolovať rôzne rozmery okolo seba (aj seba) a zistiť, čo Vám prinášajú. No a potom môžete robiť zmeny. Máte nevhodnú výšku? Možno stačia iba topánky s vyšším podpätkom, u pánov zasa štýlový klobúk. Sú rozmery Vašich miestností prevažne nevhodné, vyriešte to napríklad zníženým stropom, obkladom stien, alebo ozdobnými lištami. Snažte sa pri tom, aby všetky rozmery, ktoré takýmto delením získate boli „dobré“.

Vyberáte si nábytok? Vykašlite sa na komodu, ktorá Vám prináša neúspech a stratu kontaktu s blízkymi ?! a kúpte si radšej takú, ktorá prináša úspech, dobré rozhodnutia a blahobyt. Pozor, všímame si všetky 3 rozmery!

V softvéri nájdete aj Lo shu mriežky priestoru, určenie vstupov do miestností, I-Ting. Môžete si tu veštiť pomocou I-Tingu, ale aj pomocou kariet. K dispozícii sú dve sady programových kariet – Tarot a cigánske karty.  

Praktické využitie Osobného Poradcu – pre FIRMY a SPOLOČNOSTI

Tento softvér je neoceniteľným pomocníkom aj pre všetky spoločnosti, zaoberajúce sa ľuďmi a ľudskými zdrojmi v akejkoľvek podobe – školy – učitelia a vychovávatelia, majitelia alebo personalisti vo firmách, pracovné agentúry, headhunteri, zoznamovacie agentúry, …

Školy – pomocou tohoto softvéru je možné nielen zistiť presné predpoklady, talenty a povahy jednotlivých žiakov. Veľmi dôležité je, aby najmä triedni učitelia boli kompatibilní s danou triedou (ročníkom detí), prípadne aby učiteľ pre danú triedu predstavoval ovládajúci princíp. Takýto cielený výber zabezpečí, že medzi učiteľom a žiakmi bude oveľa intenzívnejší a srdečnejší vzťah a deti sa učiteľovi aicky prispôsobia a podriadia, bez boja a bez nutnosti využívania rôznych donucovacích prostriedkov. Výsledkom bude oveľa efektívnejší vyučovací proces a to sa samozrejme pozitívne prejaví nielen na študijných výsledkoch detí, ale aj na dobrom psychickom stave pedagóga.

Zároveň môže zodpovedný učiteľ, školský psychológ alebo vychovávateľ podstatne účinnejšie eliminovať rôzne poruchy správania u detí.

Pomocou tohoto softvéru môže škola smerovať deti k vhodným nepovinným predmetom, k vhodným športom, či mimoškolským aktivitám. Je predsa zbytočné, aby ste deti určitého ročníka nútili hrať futbal, keď majú oveľa lepšie predpoklady na hokej, alebo na maľovanie, …

Majitelia firiem, Personalisti, Headhunteri, Pracovné agentúry – pomocou tohoto softvéru môžu majitelia firiem alebo personalisti vybrať uchádzača na konkrétnu pracovnú pozíciu. Stačí poznať údaje, ktoré sú potrebné pre analýzu.

Na základe povahy, predpokladov, schopností a prirodzených vlôh je potom možné vybrať vhodného kandidáta pre tú-ktorú pozíciu a na osobný pohovor pozvať už iba vybraných kandidátov.

Dokonca manželka nášho klienta dokázala sama, ako úplný laik, iba pomocou softvéru, zostaviť 3 pracovné skupiny do manželovej výroby. V prvej skupine boli ľudia vzájomne kompatibilní, v druhej skupine boli ľudia kompatibilní iba priemerne a v tretej skupine boli ľudia vzájomne nekompatibilní (viac ľudí nemala k dispozícii). Pracovné výkony jednotlivých skupín tomu presne aj zodpovedali. Najlepšie výkony podávala skupina, v ktorej boli ľudia vzájomne s vysokou kompatibilitou.

Kompatibilitu je vhodné poznať aj u ľudí, ktorí spolu pracujú v jednej kancelárii, u ľudí ktorých pracovná činnosť na seba vzájomne nadväzuje a samozrejme u spoločníkov (spolumajiteľov) firmy.

Zároveň je v softvéri možné zistiť, aké je aktuálne životné obdobie jednotlivých zamestnancov a teda ako sa bude týmto ľuďom v danom období dariť.

Zoznamovacie agentúry – v starej číne fungovali dohodnuté manželstvá. Ale neboli to žiadni hlupáci, aby spájali ľudí, ktorí nemali v dôležitých parametroch vzájomnú zhodu. Vedeli, že takéto manželstvá by nefungovali a predsa základom fungujúcej spoločnosti je fungujúce manželstvo (partnerstvo).

Je isté, že keď spojíte dvoch ľudí s vysokou kompatibilitou (hniezdový typ partnerskej kompatibility), takéto manželstvo (partnerstvo) bude percentuálne oveľa úspešnejšie a aj keď sa títo ľudia predtým nepoznali, môže u nich časom vzniknúť láska. Oveľa väčší predpoklad na úspech má takéto partnerstvo vtedy, ak je ešte podporené aj zhodou mien oboch partnerov. Že človek už má jedno manželstvo za sebou, má už deti a nechce sa viac viazať, chce len príjemný vzťah plný porozumenia? Potom je pre neho viac vhodný romantický alebo rovnocenný vzťah s partnerom, s ktorým má kompatibilné nebeské kmene (z roku narodenia oboch partnerov).

Softvér prakticky využijú aj mnohé ďalšie povolania :  lekári, liečitelia, umelci maľujúci obrazy na mieru, ...

Samozrejme ho využijú aj profesionáli v danej oblasti pôsobenia.

 

 

 

   

Feng Shui MASTER

® HERMES Feng Shui s.r.o.

Tradícia stránky od roku 1998

© Hermes, 1998-2015 All rights reserved